אודותינו

" מעסק שכונתי במדרוני הר הכרמל בעיר חיפה לחברת ייבוא , שיווק והפצה מהמובילות בתחום השוקולד במדינת ישראל. "

 

סלום הוא שם נרדף למותגי השוקולד המובילים בעולם. מעסק שכונתית במדרוני הר הכרמל בעיר חיפה הפכה סלום לחברת ייבוא , שיווק והפצה מהמובילות בתחום השוקולד במדינת ישראל. 

 

מגוון מוצרינו הרחב נבחר ממיטב המפעלים המובילים באירופה , תוך כדי הקפדה רבה על האיכות, הטעם והמראה של כל מוצר ומוצר. המגוון הרחב מאוד שלנו מספק לך הלקוח בית אחד גדול לכל מה שקשור לשוקולד, עוגיות , ביסקוויטים, וופלים סוכריות, גומי לעיסה ומוצרי מזון שונים.

 

סלום יבוא ושיווק בע"מ מעסיקה היום מעל ל-40 עובדים העמלים מכל הלב ועם חיוך בכדי לספק לך הלקוח את השירות הטוב ביותר. אנשי מכירות עם נסיון עשיר וזמינות מסביב לשעון המציעים פתרונות יצירתיים בשוק המוסדי והעסקי המגובים בצוות נהגים מנוסה ואדיב המצוייד בטכנלוגיות המתקדמות ביותר לאספקה מהירה ומקצועית. 

 

חברת סלום נרתמת לסיוע בקהילה ומשתפת פעולה עם "אלווין ישראל" בחיפה בהעסקת אנשים עם מוגבלות התפתחותית באריזת המוצרים והכנתם למשלוח.

 

ציבור הלקוחות שלנו הוא הנכס העיקרי והחשוב ביותר של החברה, ואנו לא מפסיקים להשתפר ולהתחדש בכדי לשמר ולהגדיל ציבור זה . פעולתנו הרבות מוכיחות לך הלקוח כי סלום אינו רק עוד יבואן, אלא שם של איכות , שרות ואמינות  והכול תחת קורת גג אחת.